Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót túlharapásra kb...

Fogszabályzót túlharapásra kb meddig kell hordani?

Figyelt kérdés
Valamint tb.re csináltatnám igy mennyibe kerül? Egyszerre kell fizetni vagy kezelesenkent? Tudom hogy mindenkinel valtozo hogy meddig kell hordani de azért kíváncsi vagyok hogy korul belul mennyi lesz. Es ilyen esetben muszajj alulra is fogszabalyzo vagy eleg felulre? Mert az also fogsorommal szerintem nincs probléma
2015. dec. 29. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni, muszáj lesz elmenned konzultációra. A kezeléstől függ, hogy milyen hosszú időre kell. Nekem sima hagyományos kezeléssel 2 év lett volna, végül magánnál egy új kezeléssel 10 hónap. Szóval biztosat csak orvos fog mondani. Vannak netes konzultációk is küldesz képet és elmondják kb. mire kell számítanod. Google segít 😃
2015. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!