Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet herpeszem? És mit...

Mitől lehet herpeszem? És mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Elkaptad valakitől vagy valahonnan, vagy le van gyengülve az immunrendszered és aktiválódott benned, ami már korábban is benned volt, csak erre a hatásra előjött.

És mit tegyél? Ha van rá lehetőséged, ha van a közeledben ügyeletes patika, akkor vegyél herpesz elleni kenőcsöt, azzal hamarabb rendbe jön.

2015. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, nem a patikaba kellene menned, hanem orvoshoz felíratni Telvirant.

ez a baj h az emberek csak a patikaba mennek, kenöcsért, egy hónap múlva meg megint kijön a herpesz és csodálkozik.

2015. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kettes! Szerinted, amit te írtál, az mégis mi? Ugyanarra van és ugyanúgy hat, mint a herpesz elleni patikában kapható kenőcsök, csak hogy tudd!

A herpeszre szedhetsz te bármit, ha hajlamos vagy rá, ha legyengül az immunrendszer, akkor kijön!

Nincs olyan, ami végelegesen kiöli belőled a herpesz vírust, vagy megvédene attól, hogy elkapd, az orvos is csak olyat tud felírni, ami az adott herpeszt kezeli! Az, hogy kinek milyen sűrűn jön ki, az függ a hajlamtól, az immunrendszer erősségétől és nem utolsó sorban attól, hogy ki milyen környezetben él.

2015. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha a szádhoz érsz moss kezet mielött oda nyulnál!!! Nemtudom lány vagy e vagy fiú,de én herpeszes voltam és a tükör elött kapirgáltam le és utánna pisiltem végül ott is elkaptam...Ha érdekel a kezelése vagy valami írj nyugodtan.17/L
2016. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a jégkocka és az aloe verás ajakír segített sokáig. Így olyannyira kordában tudtam tartani, hogy vállalható voltam a lakáson kívül is.

Mostanában az aloe-s ajakír nem segít, csak ha hagyom száradni (értsd: nyitott szájjal csinálok mindent, ha a szám belső felén is van, ha nem akkor csak hagyom hagy tegye a dolgát a hűvös) - persze nyáron ez nagyobb szívás mint télen...nem tudom hogyan, de most lecsitult annyira, hogy ez működik - korábban orbitális nagy ocsmányságok jöttek ki a számra.

Szerencsére nem kapták el még tőlem sosem, remélem nem is fogják. Amúgy én is elkaptam valakitől :(

2016. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 év, amíg állandóan kijött, azóta (12 éve) nem volt. Nekem egy idő után semmi nem segített.A Zoviraxra meg allergiás lettem.
2016. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!