Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindig megmosod a nyelved is...

Mindig megmosod a nyelved is fogmosáskor? Aki nem, annak nem lepedékes a nyelve? Kicsit sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig megmosom.
2010. márc. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is megmosom mindig.
2010. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sem.

Mit kell azon mosni??? A fogkefe sörtéit nem azért találták ki, hogy a nyelvünkkel nyalogassuk.

2010. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És megnézted már a nyelved közelről tükörben? Rózsaszín az egész? Semmilyen fehér szín nincsen rajta?


Amúgy nem a sörtékre gondoltam, hanem vannak nyelvtisztítós fogkefék, amiknek a másik oldalukon redők vannak, a nyelv tisztítására.

2010. márc. 25. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel 39 éve semmilyen gondom nincs vele, sem nézegetni, sem mosogatni nem fogom. Van azon folyamatosan nyál, az tisztítja. Akkor se, ha mikroszkóppal találok rajta valami fehéret, amin filózhatok, hogy ha 39 évig dörzsölgettem volna, akkor most ez is rózsaszín lenne-e vajon.

Szerintem ez túlzás, nekem ez már fölösleges. Másnak még ez se:

[link]

2010. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell mosni, a nyelven lévő lepedék nem a száj higéniájára vall,hanem a máj méregtartalmát jelzi.Ezért ha fehér lepedékes a nyelv erre 1 evőkanál étolajjal öblögetni,kiköpni,és evőkanállal le kell kapargálni a rajta maradt lepedéket.Ez az egyetlen módja a probléma megoldásának.
2010. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!