Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt, simán felépített...

Gyökérkezelt, simán felépített front"fogat", hogyan lehet fogszínűvétenni, mivel szórke lett idővel, még jó, hogy nem fekete?

Figyelt kérdés
Tusom, nagyon buta kérdés, mert fogászatban sajnos jó vagyok. Az igazi lehetőségeket ismerem, a drága, de annál hamarabb megsemmisült porcelánhéj ragasztást. Sok stb nincs, hanem pják ki a gyöketer, bele egy 200ezer Ft-os impantot és no problém. Hát sajnos, ez nálam álom marad örökre. Most jön a buta kérdés, de ha kutatólehett volna belőlem az okosságom révén, én már kifejlesztettem volna olyan spciális fogfestéket, amit a nyál enzimjei nem kezdenek ki, illetve bírja a savas lúgos hatásokat, természetesen az egészésre ártalmatlan. Mondjuk, az idióta korömlakkok helyet, foglakkot árulhatnának. Ha valaki tud ilyet.......az nagy szám lenne

2016. jan. 2. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kompomer tömőanyaggal is be lehet "festeni", de ez lényegében ugyanaz mintha héjat ragasztanál. Vagy esetleg mélyhúzott sín - bár én még sosem láttam hogy elszürkült fog miatt használnák.
2016. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Kompomer tömőanyag.....megemlítem a fogorvosomnak

2016. jan. 2. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Magán dokik csinálnak gyökérkezelt fog fehérítést, én úgy tudom.

[link] itt olvashatsz róla többet, görgess lefelé és ott van, hogy akár egy foggal is megcsinálják.

2016. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!