Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ebben a hónapban kapok állandó...

Ebben a hónapban kapok állandó fogszabályzót. Ebben kérnék segítséget, hogy Milyen lesz, Mit várjak?

Figyelt kérdés

Mit ehetek?

Mit ihatok?

Mivel mossam?

Ilyenek!


2016. jan. 2. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első pár napban valószínűleg eléggé fog fájni. Én kb napokig alig tudtam enni. Csak joghurtot ettem, pépesített almát, levesnek a levét, szóval olyat, amit nem kell rágni. Egyébként ehetsz, ihatsz bármit, de érdemesebb puhább ételekkel kezdeni. Én kaptam a fogorvostól speciális fogkefét, kezdetben azzal mostam, utána sima fogkefével. Lehet neked is ad, ha nem, akkor meg kérdezz rá. Nálam beletelt egy pár hétbe, hogy teljesen megszokjam, de aztán már egy idő után fel sem tűnt és mindent ettem :)
2016. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8napig tartott a fajdalom..nagyon gyengenek ereztem a fogaimat .

Amikor feltettek meg nem ..1.nap csak nem tudtam enni es vicces volt h nem tudtam osszezarni a szamat es nyitott szajjal "eltem":DD en rendes fogkefevel mosom,utana ilyen kis fogkevel mindenhol "utantisztitom" a fogaimat

Inni szerintem barmit :) enni meg ugye amig faj nem is tudsz mast ,csak pepeset,de miutan mar nem faj te valogatod meg h mit vallasz be :)

En pl mar kukoricaztam is ,pedig nem lenne szabad,de semmi sem tortent:)

2016. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Enni, ahogy leírták már bármit ehetsz. Én az első nap babakaját ettem, na meg persze levest. Nekem duplán fájt mert a két 4es fogamat felül kihúzták. Leakart szakadni a fejem; fájdalomcsillapítóval éltem túl az első 3 napot. Pépeset talán addig ettem csak. Én utána akármennyire is fájt, erőltettem. Inni bármit ihatsz, nem befolyásol semmiben. Ha kihúzzák a fogad tejeset nem ehetsz/ihatsz.

Én mióta fent van sima fogkefével mosom, illetve kisfogkefével a brekettek között, a végén pedig fogselymet és szájvizet használok. Nekem javasolták a szájzuhanyt, de eddig még sosem vott rá a lélek, hogy megvegyem magamnak. :D

2016. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!