Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bal hátső örlőmből hiányzik...

A bal hátső örlőmből hiányzik egy rész. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy a fog alja és hátulja megvan. "Csak"a száj felé néző oldalának felső része hiányzik? Alapjáraton nem fáj, csak nagyon zavaró. Mit tudna kezdeni vele egy fogorvos? Ha nem írtam le érthetően akkor megpróbálok majd egy rajzot is mellékelni.

2016. jan. 13. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, aztán mikor megjött a fizetésem elmentem fogorvoshoz, gondoltam lecsiszolja,rak rá koronát. Nagy örömömre egy tömés elég volt. Meg kell nézetni, milyen az állapota, hogy tömhető-e vagy muszáj gyökérkezelni stb.
2016. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben, ha a fog meg nem romlott, a fogorvos fel tudja epiteni a hianyzo reszt. A fogfelepites altalaban fogtomes arban van.Az en felepitett fogam mar 8 eves es nagyon jol van. Ne hagyd elromolni, menj vele azonnal fogorvoshoz.
2016. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Drk91 válasza:
nekem is van ilyen félig letört (sajnos kettő is), nem érdemes hallogatni, amig nem szuvasodik, addig érdemes orvoshoz menni vele
2016. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!