Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség! Ettem a piritost és...

Segítség! Ettem a piritost és kétté tört a fogam. Mind a két rész az ínyemben maradt. Vérzik és nem tudom, hog tej fogam-e. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ketté tört fog

#Kettétörtfog
2015. máj. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, menj el egy ügyeletes fogászatra, ha van lehetőséged. Merrefelé laksz?
2015. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzá, elvileg ha a gyökércsatorna nem sérült még össze is lehet ragasztani. Próbáld felhajtani a fogorvosod, ha az nem megy akkor ügyeletes
2015. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Budapest, akkor Szentkirályi utca.
2015. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintetek baj, ha csak jövő héten megyek el fogorvoshoz?? Vagy most rögtön??
2015. máj. 24. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
most rögtön menj el az ügyeletes fogászatra!
2015. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

először is jó lenne tudni, hogy tejfog-e vagy maradó fog.

Ha tejfog akkor mindegy ha kiesik

Ha maradó akkor nem ártana megmenteni, ne foghijjal kezd az életed. ahhoz viszont elvileg rögtön kéne menni, legkésőbb holnap reggel.

Ha még van rá lehetőség, hogy tejfog, akkor nem lehetsz nagyon idős, beszéld meg a szüleiddel

2015. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!