Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért mennek vissza a fogaim,...

Miért mennek vissza a fogaim, ha hordom az éjszakai fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Amikor megkaptam az éjszakai az állandó után,az elég durva fogtechnikusom a számba rágta,hogy kell hordanom,rendesen félek már tőle XD én hordtam is becsülettel minden éjjel,ez májustól van.viszont olyan 1 hónapja észrevettem,hogy egyre nehezebben megy fel,és ma már mind a kettőnek hatalmas rések vannak a fogak és a szabályzó között?Mit lehet ezzel tenni ? Félek attól a fogorvostól,de mérges is vagyok.Egy éjelt nem hagytam ki,és ez történik

2016. jan. 14. 19:29
 1/2 anonim válasza:

Itt nem a fogaiddal, hanem a fogszabályzóval van a gond. Meglazultak a csavarok, tudod, a fém is elfárad, ha sokat használjuk és egy idő után enged a tartásából. Szóval, menj el a fogorvosodhoz, kérd meg, hogy checkolja a fogaidat, dicsekedj, hogy minden éjszaka hordtad a szabályozó, és szólj neki, hogy meglazult az éjjelid, és kicsit húzzon rajta, legyen kicsit szorosabb. Ha okoskodik, ne engedj neki, kérleld amíg meg nem csinálja.

Sok sikert!

2016. jan. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Műanyag az éjszakai.

Viszont nagy nehezen felerőltettem a fogaimra,és ma már nem mentek vissza.Nem tudom ez a 2 hét miért volt ilyen.

2016. jan. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!