Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam a János kórház...

Tegnap voltam a János kórház szájsebészetén egy rettenetesen fájó foggal, hogy húzzák ki, de csak jövő hétre adtak időpontot. A magánrendelőkben 10-15 ezer ft egy húzás. Van valakinek valami ötlete hol húznák ki olcsón vagy ingyen gyorsan?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvos is ki tudja húzni, nekem mindig ő húzta, nem szűájsebészeten.
2016. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájdalmaid vannak, akkor nem szabad megvárni a következő hetet. A területi szakorvosi rendelőben van valószínűleg fogászat, oda menj (vagy a rendelőben megmondják, hol van a tb-s fogászat, ha ott nem lenne) vagy az országos ellátottságú VIII. Szentkirályi u. fogászatra is mehetsz. Mindkét estben tb-s a rendszer, nem magán ellátottságú.
2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fogászaton voltam természetesen, onnan küldtek át a szájsebészetre, mondván hogy a foggyőkér görbén áll és nem meri kihúzni. Akkor megpróbálom a Szentkirályi úton. Köszi!
2016. jan. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!