Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használhatok szájvizet attól...

Használhatok szájvizet attól függetlenül, hogy fogszabályzóm van?

Figyelt kérdés

Ma reggel tették fel a fogszabályzómat. Valójában eddig nagyon szerettem rágózni, de ezt most nem tehetem. E helyett tudnátok nekem ajánlani valamit? Amit csak úgy be tudok kapni, ha éppen ettem valamit, vagy ilyesmi?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy szájvizet használhatok? Milyet és milyen gyakran? Nem baj, ha mielőtt elindulnék otthonról gyorsan öblítenék egyet? Vagy nem szabad ilyen gyakran?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2016. jan. 22. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt fogszabályzóm. Nyugodtan használhatsz szájvizet. Bevallom én még rágóztam is. Igaz egy kis időbe beletelt mire megtanultam, hogyan rágjam és hol, hogy ne akadjon bele a fogszabiba. De azért nem lehetetlen. Viszont most elég érzékeny lesz a fogad. Jobb lenne mondjuk rágó helyett egyenlőre Tic-Tac, vagy valami mentolos cukorka. :)
2016. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, ajánlott is.
2016. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

És milyet? Mert egyszer mintha hallottam volna valahol hogy valamelyik nem jó, mert nagyon alkoholos és nem tesz jót az ínynek...

2016. jan. 22. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Listerine a legjobb. Ha félsz az alkoholtól, akkor a zero változatokat próbáld. Kifejezetten ajánlott is a használata, de napi kétszer untig elég.

Rágó helyett inkább mentolos cukorkát használj, a rágók mellett szokott lenni sokféle a boltban. Én Orbitot szoktam, mert olyan az íze meg a hatása is, mint a rágónak, csak kérődzés nélkül. :D

2016. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!