Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok csinálni a fájdalomm...

Mit tudok csinálni a fájdalommal, amikor "kezelik" az ínyem?

Figyelt kérdés

Tömören:


Volt egy foggyulladásom, a két felső középső fogtól egyel balra (tőlem nézve), kicsit fájt, elkezdték a gyökérkezelést, bedagadt az arcom, elküldtek szájsebészetre, ahol megvágták az ínyem, beletettek valami gézt, ez k*.rvára fájt, és ömlött belőle a vér, tiszta vért köptem 2 percig, de ez gondolom normális, de nagyon sz*.rtam, remegtem, meg fáztam is, meg fájt nagyon egész úton, pedig kaptam érzéstelenítőt.


Ma reggel visszamentünk, ma már nem adott érzéstelenítőt, mivel gézt cserélt, de valamit nyomott, és ez is k*.rvára fájt, emellett k*vára vérzett megint, de ez hamarabb elmúlt, mert már nem gyulladt annyira, az arcom már lelohadt nagyrészt.


De a f*.szomba, holnap reggel azt mondták, menjünk be az ügyeletre, mert cserélni kell.


Na, hát:


Én nagyon nem bízok az ügyeletbe, és ha ma is fájt, akkor holnap is k*.rvára fog.


Mit tudok csinálni, kérhetek érzéstelenítőt? Mert szerintem az első azért nem használt, mert gyulladt volt nagyon, viszont ma már érzéstelenítő nélkül is körülbelül annyira fájt, akkor holnap mennyit segít egy érzéstelenítő?


Bocs a káromkodásért, de már ebből elegem van.....itt a félév, minden sz*r, és most itthon sz*pok.


Ma reggel visszamentünk, gézt cs



2016. jan. 22. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:

"Ma reggel visszamentünk, gézt cs"


Ez véletlenül ott maradt a végén, de nem baj.

2016. jan. 22. 18:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig szokott használni
2017. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!