Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinalni a holyag...

Mit lehet csinalni a holyag fajdalommal? Kb 1 honapja felfaztam es azota ez a szunni nem akaro fajdalom visszateressel is de megmaradt. Orvoshoz kesobb kaptam idopontot. (a tobbi lent)

Figyelt kérdés
addig szeretnek kerni valami praktikat vagy tanacsot. Mar furodt sos vizbe,kamilla teaba mar ittam is,tozegafonya kapszulat is szedtem,kaptam orvostol por keszitmenyt de semmi nem segit :( elviselhrtetlen!! Mar oda jutottunk hogy alvas zavart is okoz valaki segitsen!?
2014. okt. 30. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Valaki írta itt a múltkor, hogy az a hólyagizom görcsétől van és hogy meg kell inni kb 1,5 liter vizet viszonylag gyorsan (max 2 óra) és ez ellazítja majd az izmot. Vagy valami ilyesmi. Keress rá, itt volt egy pár hete.
2014. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerestem ilyesmi kiirasokat de csak gombara talaltam az meg mas :|
2014. okt. 30. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen dokinál voltál?

Nőgyógyász vagy urológián is?

2014. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp elmennék urológiára is, ott majd lesz vizelet vizsgálat és ha találnak valamit, adnak rá gyógyszert
2014. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg a húgyhólyag téma amúgyis oda tarztozik

(az urológiára)

2014. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De keson kaptam idopontot es szenvedek :|
2014. okt. 31. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!