Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szajsebészeti beavatkozás...

Szajsebészeti beavatkozás esetén kinek meddig dagadt az arca?

Figyelt kérdés

Pénteken volt kisműtétem , 2 dolgot csinaltak egyszerre, nem volt egyszerű. Tegnap màr dagadt rendesen az arcom es a nyakam is. Inni szívószàllal, enni par falat pépeset tudok csak. Akinek volt hasonló, mikor kezdett javulni?

Köszi.


2016. jan. 24. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mondták, hogy jegeld? Rongyba tekert mirelit borsó 10 percre, aztán szünet, aztán megint. Mire teljesen elmúlik, az egy hét, de jegeléssel hamarabb.
2016. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Leírnàd mik voltak a műtétek?

Köszi!

2016. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az egyik bölcsességfogamat szedték ki, úgyhogy még nem volt kinőve. A masik egy regebbi foghuzasnàl beletört gyökeret. A foggal sokat kínlódtak, nagyon nehezen jött ki, mert össze voltak csavarodva a gyökerei. Szóval mindkettőt vàgtàk és varrtàk is.
2016. jan. 24. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy rezekálás után 2 napig nagyon dagadt. lufifejem volt, harmadik nap csökkent, borogattam hideg vízzel.
2016. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Értem!Csak azért kérdeztem,mert nekem is van egy fogyam amivel biztos hogy a szàjsebèszeten kötök ki.Fàjdalmas volt?

2#vagyok.

2016. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
(Fogam)
2016. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig nagyon látványos volt utána még 2 napig de akkor már kevésbé volt feldagadva..
2016. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat. Amíg csinàltàk, addig konkrétan nem fàjt az érzéstelenítő miatt. Utàna nekem borzasztó volt, 4 éjszakàt csak fotelban bírtam aludni(inkàbb pihenni) és egész a nyakam aljàtól a fülemig jól feldagadt az arcom. 4. Nap utàn lett jobb, de ezt a szàjsebészeten is így mondtàk. Kitartàst!
2016. jan. 28. 06:02
 9/9 anonim válasza:

Akkor majd bekészítek egy szatyor algoflexet.:)

Köszi!

2016. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!