Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szent János Kórház szájsebésze...

Szent János Kórház szájsebészetéről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ide kell mennem, de magáról a kórházról csak rosszat olvasok szinte, habár erről az osztályról semmit sem. Esetleg aki ott volt tudna mondani, hogy kihez ne menjek vagy kihez menjek? Köszi előre is a válaszokat.
2016. jan. 26. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem túl barátságos hely, bár még mindig jobb, mint a Szentkirályi utcai klinika (én legalábbis azt csak egy hardcore horrorfilm díszletéül tudom elképzelni). Időpontra mentem és még így is bő két órán át vártam, aztán annyit sem mondtak, hogy bocsi, de gondolom, ez szinte mindenhol így megy. Engem Molnár Gergely műtött tavalyelőtt, ügyes volt és mindent elmagyarázott menet közben, problémamentesen gyógyultam utána. A fogorvosom a két Katonát (apa és fia) nagyon határozottan nem ajánlotta.
2016. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos Molnár Gergely nevét nem találom ott, egy Molnárt viszont igen, akkor hozzá megpróbálok nem menni, köszi.

Azt még megkérdezhetem, hogy téged altattak?

2016. jan. 27. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:

A telefonkönyv menüpont alatt:

Név: Dr. Molnár Gergely József

Munkakör: rezidens

Telephely: Szent János Kórház

Szervezeti egység: Fül-Orr-Gégészeti Osztály

Épület: 17.

Szint: földszint

Telefon: 458-4500

Mellék: 4214, 4242


Nem altattak, egyszerűbb beavatkozásom volt.

2016. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!