Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az előre adott érzéstelenítő...

Az előre adott érzéstelenítő mindig fájdalmasabb mint ha máshová kapnám?

Figyelt kérdés

Fent, elől a jobb oldali metsző és az oldalsó metsző között van egy nagyobb lyuk. Illetve még vagy két fenti fogamnak a tövénél, tehát közvetlen az íny alatt van egy kis barna folt(azt nem tudom hogy lyuk e, mert nem fáj ha hozzáérek, nem is érzékeny. Lehet hogy csak zománc kopás).


Szeretném megcsináltatni, de mikor utoljára elől csinálták fogamat, nagyon fájt az injekció. Azelőtt csinálták több fogamat is, ha hátra adták semmit nem éreztem. Mikor előre adták, akkorát nyilallt a fejembe hogy majdnem elsírtam magam. Még úgy is hogy előtte lefújták ilyen enyhe zsibbasztó spray-vel. Nem is az ínynél fájt az injekció, hanem teljesen a fejemben éreztem. Ettől fogva nagyon parázok az előre kapott injekcióktól.


Lehetséges hogy akkor rossz helyre szúrták és azért fájt annyira? Vagy mindig ennyire fáj? Amennyire tudom, itt még le se fogják előtte fújni olyan spray-vel.(sulifogászat)



2016. jan. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont az előre adott nem fájt és egy hátsó fognál, amit a szám belsejébe adtak, az viszont iszonyatos volt.
2016. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hatalmas oda tátong be elöször semmi kép se kérj injekciót, ha mégis fájna nagyon a fúrás, jelzed, és akkor kapsz.
2016. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem is kell kifúrni a fogadat. Az is lehet, hogy fogkő. Én nem kérek fúráshoz soha érzéstelenítőt, mert nekem nagyon fáj az injekció. Még a tövig lyukas fog kifúrása is csak annyira fájdalmas, mint maga az injekció. Hátulra adott még jobban fáj.
2016. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ami a metszők között van az 100% hogy lyuk. A másik kettőben nem vagyok biztos. Biztosat majd a doki fog mondani :D De a lyuk se a tövénél van, hanem a közepén.

Én úgy vagyok az ilyenekkel hogy biztosra megyek. Tudom magamról hogy nem leszek tőle rosszul, nem fogok elájulni, inkább kibírom azt a 2-3 másodpercnyi szenvedést, minthogy fájjon az egész mire kapok szurit. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mindig ilyen érzés-e elől :D

2016. jan. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!