Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok mondani egy jó fogorvos...

Tudtok mondani egy jó fogorvost Pesten?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aki nem csak lyukas fogakat töm be, de fogszabályzást is vállal (lehetőleg minél olcsóbban). Lelkiismeretes, kedves dokit szeretnék, a mogorva, unott fogorvosokból elegem van.
2016. jan. 31. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Villányidentnél kérj időpontot
2016. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogszabályzó 220 ezer Ft/ív, nem nevezném olcsónak. Ez konkrétan duplája az átlagnak, máshol egy átlátszó fogszabályzó ennyi.
2016. jan. 31. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben körülnéznék kicsit jobban árügyileg, mert ez nem duplája az átlagnak...vagy valami extra olcsó helyen nézed, esetleg tb alapon gyerekeknek
2016. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fém fogszabályzók 100-150 körül vannak ott, ahol eddig néztem. Főként az érdekelne, hogy ki mit tapasztalt, ki a kedvence, kit ajánl. Persze a kedvességet kizárhatja az ár, mert találtam már 1milliós fogszabályzót is.
2016. jan. 31. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én dr. Siklós Csabához "járok", a Siklós Dental-ba, Bp. 18. ker, szájsebész ugyanitt dr. Kozik Balázs, van gyerekfogász és dentálhigiénés szakemberük is, megfizethető, maximálisan kedvesek és az egyetlen hely ahol nekem el tudták érzésteleníteni... Szóval én csak oda megyek, csak bennük bízom, nagyon féltem mielőtt hozzájuk elmentem mert csak rossz tapasztalatom volt de már úgy megyek ha kell, mintha a közértbe elsétálnék :-) Nézd meg a honlapon az árakat, a képeket a munkáikról, véleményeket a facebook-on, aztán gondolkozz el kérsz-e időpontot hozzájuk. Én merem ajánlani.
2016. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez jól hangzik! A fogszabik is elviselhető áron vannak, köszi!
2016. febr. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!