Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyszerűen nem tudom rendesen...

Egyszerűen nem tudom rendesen tisztítani a fogaimat a fogszabályzóval, még csak 2 hónapja van fent, de már is nagyon sárgultak a fogaim, segítség?

Figyelt kérdés

sajnos a gimivel nem tudom összeegyeztetni a minden étkezés utáni fogmosást, napi kétszer, este-reggel mosom. a fogköztisztítót is szoktam használni, igaz nem mindig, mert tényleg hajnalig tanulok, és amikor megyek fogatmosni, már vagy nincs erőm, vagy csak simán kimegy a fejemből. szájvízezni is szoktam.

viszont eddig sem voltak túl fehér fogaim, most viszont kifejezetten besárgultak, és rettentően ocsmány.. nem igazán tudom mit teszek rosszul, pedig ugye a fogszabályzós fogkefével mosok fogat, meg az ínyemet is, de nem segít.. segítség!!


2016. febr. 1. 23:13
 1/5 anonim válasza:
Szia,fogfehérítős fogkrém+fehérítős szájvíz.Nekünk bevált,csak kétszeri fogmosással is,ja és extra puha fogkefével,az hatékonyabb,pedig nem fogszabályzós.Lényeg hogy ne maradjon ki soha (minimum) ez a két fogmosás.
2016. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha fogfehérítő fogkrémmel mosol fogat amíg fent van a fogszabályzó, akkor, miután leveszik, ott marad minden fogadon a sárga nyoma...
2016. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem pont hogy fogfehérítővel nem lesz ott? nekem azt mondták hogy elmex fogfehértítőt használjak és azt is teszem
2016. ápr. 5. 17:03
 4/5 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy ha fogfehérítő fogkrémmel mosol fogat, akkor ott marad a nyoma, miután leveszik, mert ugye ott nem mostad fehérítővel, és kicsit sárgább lesz ott.

De ez nem biztos:)

2016. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah, rendben köszönöm!:)
2016. ápr. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!