Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a dudor az inyemen?!

ACMilan96 kérdése:

Mi lehet ez a dudor az inyemen?!

Figyelt kérdés

Van egy dudor mar egy ideje a bal oldalon alul azt hiszem talan az 5-os fogamnal kivul, tehat nem a nyelv feloli reszen es olyan miatta az arcom mindig mintha be lenne dagadva. Ha megnyomom erzekeny.(Amugy egy gyokerkezelt fog mellett van! Ami ha raharapok neha bele nyilal egy kis fajdalom, szoval szerintem nem lett jol kiidegelve...) Voltam vele mar fogorvosnal, o nem latott semmit ha bele nezett. Egyik heten nagyon be dagadt az arcom, elmentem, hogy nezzen mar ra mitol lehet. Nem tudta megmondani...irt fel Dalacint, hogy szedjem es par nap alatt az a dagadas lement, fajdalommal egyutt. De nem mult el a pukli. Azt sem tudom, kihez fordulhatnek ezzel a panaszommal ha mar a fogorvos sem tudja megmondani. Nagyon jo lenne mar eltuntetni es ha tudnam vegre mi ez vagy mitol van!

Elore is nagyon koszonom a valaszokat!:)


2016. febr. 5. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik fogorvoshoz, nekem ugyanez volt, végül egy harmadik fogorvos gyökérkezelte a fogam és elmúlt a pukli. Gyökérkezelés előtt 1 hétig Dalacint szedtem én is.
2016. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!