Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyem be van gyulladva...

Az ínyem be van gyulladva hónapok óta. Miért? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Begyulladt az ínyem, kiderült, hogy fogkő okozta. Azt elmentem leszedetni, de sajnos azóta sem múlik. Minden nap reggel délben és este fogat mosok, és cserszömörcés szájvízzel öblögetek. Direkt vettem puha sörtéjű fogkefét, meridol és paradontax fogrémet is. Használok szájfertőtlenítőt, ilyen szájsparyt és mindennap eszek C vitamin tablettát, mellette gyümölcsöt és zöldséget, de nem múlik el. Mi lehet a probléma. Valaki tudja? Mellesleg glycoseptel is kenegettem egy ideig. Lyukas fogam sincs. Mi lehet a probléma?
2016. febr. 5. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet íny alatti fogkő?

Nekem is ez volt a bajom, de mindig csak sima fogkő leszedésen voltam, 2 hónapja viszont leszedték az íny alatt is (eddig egyik dokinak sem jutott ez eszébe, de mivel nem javult az ínyem, kerestem új fogorvost). Na, szóval leszedte az íny alattiakat is, ami nem volt kellemes, mert teleinjekciózta az ínyemet. : ( De a hatása durva volt, mert már másnap nem volt olyan csúnya pirosas-barna az ínyem, és a fogmosás közbeni vérzés is megszűnt.

Utána még voltam tasak-tisztításon is.

Szerintem keress egy alapos fogorvost.

2016. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!!:)
2016. febr. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!