Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol végeznek bölcsességfog...

Hol végeznek bölcsességfog eltávolító műtétet helyi érzéstelenítéssel a legalacsonyabb áron?

Figyelt kérdés

Ma mondta a dokim, hogy mihamarabb ki kell húzni az alsó két bölcsességfogam. A jobb oldali szinte vízszintesen nő. Nagyon félek, de ez a kisebb gond, jól meg kell fontolnom, hova megyek, mert a pénztárcám véges. (Sajnos.) Szeretnék mihamarabb túlesni az egészen, lehetőség szerint minél olcsóbban.

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. márc. 29. 18:13
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nekem is most kezdett el nőni és nagyon zavar. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, csak engem is érdekelnek a válaszok. 14/L
2010. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

22 vagyok. nekem már kint van jó ideje a végük, de rosszul nőnek és muszáj őket kivenni, mert tönkreteszik a többi fogamat :S

semmi gond ;)

2010. márc. 29. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Bp. VIII.Szentkirályi utca. u.40.
2010. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen csinálták abban a kórházban, ahová helyileg tartozom. Mind a 4et kivették, nem lett belőle gond, antibiotikumot, fájdalomcsillapítót kell szedni utána és jegelni. Egy-egy hét eltéréssel szedték ki őket egymás után. Magánrendelőben nem tudom, mennyiért csinálják.
2010. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs tb-m, úgy meg aligha látnak el máshol, mint magánrendelőben :S
2010. márc. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!