Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felvagtak az inyem, nem megy...

Felvagtak az inyem, nem megy le megsem a duzzanat az arcomrol?

Figyelt kérdés
Volt egy lyukas fogam mar nagyon fajt,felvagta az inyem es belerakott valami gezlapot. Az miatt nem urul ki?
2016. febr. 9. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont a gézlap segíti a genny kiürülését. Nem engedi összezárni a felületet és így a váladék folyamatosan ki tud jönni.

Sokszor több nap is kell, míg a duzzanat lelohad. Úgyis rövidesen vissza kell menned kontrollra és az orvos fogja látni a gyógyulás vagy az esetleges rosszabbodás jeleit. Gyógyulást.

2016. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csutortokon kell visszamennem,viszont nem ertem mert tegnap aztmondta a fogorvos ma szedjem ki a gezlapot...akkor most ezek szerint rosszat csinaltam..
2016. febr. 9. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan azt mondta, Te szedd ki?

Ha igen, akkor ezt az utasítást betartottad.

Ha a fájdalom vagy / és duzzanat erősödik, akkor ne várj csütörtökig, hanem még ma menj vissza.

Ha nem erősödik, akkor elég, ha csütörtökön megnézi a doki.

2016. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,azt mondta ha letelik az egy nap huzzam ki. Sok suru ver jott,viszont a duzzanat azota meg nem csokkent! Megmondom oszinten kocsot megijedtem..azt mondta ha csutortokig rosszabb lenne akkor menjek be a szajsebeszetre es kihuzzak,komolyan azzal jobban jarnek..
2016. febr. 9. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Kihúztad a gézlapot, mert ezt mondta. A duzzanat nem csökkent. Nem érzed jól magad sem testileg, sem lelkileg. Én nem várnék csütörtökig. Inkább még ma visszamennék ugyanahhoz a dokihoz. Ha ő nincs, akkor máshoz. Valaki szakember lássa még ma és mondja el a véleményét.
2016. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!