Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gyulladt fogínnyel kevesebb...

Ha gyulladt fogínnyel kevesebb mint két- három héttel fordulok fogorvoshoz, mennyire kell a legrosszabbtól tartanom?

Figyelt kérdés
Sem a tüneteim nem súlyosbodtak, valamint paradontózisom sincs nagy eséllyel, szerintetek még megúszhatom egyszerű fogkőleszedéssel+ antibiotikum kúrával (pláne ha a begyulladt íny már nem is vérzik)

#gyulladás #fogkő #gyulladt fogíny
2016. febr. 10. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
antibiotikumot kapsz nagy valószinűséggel
2016. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak ecsetelésre kellett járni párszor, és leszedték a fogkövet, nem kaptam gyógyszert, elmúlt anélkül is.
2016. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor valószínűleg nem kell gyökérkezelésre meg íny visszapakolásra gondolnom?
2016. febr. 10. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egy ismerősöm évekig nem ment fogorvoshoz (helyi henteshez főleg, pénze nem volt magánra), rengeteg fogköve volt és semmi, leszedték, tisztították párszor és helyrejött ennyitől. Azóta jó dokit talált, figyel rá és szép rózsaszín fogínye van ismét.
2016. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtató válaszokat, legalább már kevésbé vagyok szívbajos emiatt


amúgy ha fibrin réteg fedi sebek szélét, az normális?

2016. febr. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!