Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fog kibírja még kb.1.5...

Lyukas fog kibírja még kb.1.5 hónapig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja ahogy lehűlt a levegő elkezdett fájni az egyik bölcsességfogam. Akkor még nem zavart mert elmúlt ma viszont amikor szájvízzel öblítettem hasonlóan elkezdett fájni.

Tükör lámpa elő először nem láttam semmit, még egy tükröt elővettem és azt látom, hogy az ínytől egy elég nagy lyuk van az adott fogban pont arról az oldalról ahol előtte van egy másik is.

Egyelőre nem fáj csak ha direkt piszkálom, szerintetek kitudom még tolni a kezelést az említett időtartamig ? Mivel bölcsességfog és a lyuk is elég rossz helyen van szerintem húzás lesz belőle úgyis...


2016. febr. 10. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ki tudod tolni, de ez a kitolás = a foghoz kapcsolódó belső szerv megbetegedésével, ill. a napok előrehaladtával a fájdalom is megjelenik. majd erősödik. Súlyos szövődmények alakulhatnak ki egy időben nem kezelt fog miatt.

Szóval ne told ki! De még egy napra sem! Gyógyulást.

2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!