Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a piros folt a...

Mi lehet a piros folt a mandulámon?

Figyelt kérdés
Rengeteg mandulakövem van, amiket próbálok kiszedegetni. Ma megláttam a piros foltot köztük, mintha vérhólyag lenne. Lehetséges? [link]

2016. febr. 12. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Begyulladt, ne piszkáld mert bepaszirozod a bacikat a véredbe, és máshol is megtelepedhetnek, pl szivbillentyű!
2016. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a gyulladás miatt van ott az a piros folt? Akkor ne szedegessem a köveket?
2016. febr. 12. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el, mert rámegy a szívedre a genny.
2016. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyulladásban van a torkod,a manduláid is csúnyák és nagyon lepedékes a nyelved.Még tart a gyulladás,n nyomkodd a manduláidat.Mennyi idős vagy?És fiú vagy lány?
2016. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!Nagyon rondák a manduláid!
2016. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok voltam orvosnál. Tüszős mandulagyulladásom van
2016. febr. 17. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Látom neked is sok mandulaköved van.Arra mit mondott az orvos?Engem is érdekelne,mert nekem is gyakran vannak mandulaköveim és mellette van egy idült garatgyulladásom is.Te mivel nyomkodod ki a manduláidat?Én ujjal próbálom,de hányingerem van,mikor a torkomhoz nyúlok,most fülpálcikával próbálgatom.Évek óta állandóan piros a torkom és érzékeny mindenre.A nyelvem nekem is fehér,lepedékes.Néztem a torok képed,a te torkod is csúnya,duzzadtak gyulladásban vannak a manduláid.Mindig ilyen vagy csak most van begyulladva?A gégészeten voltál,hogy bírtad a vizsgálatot?Engem alig tudnak vizsgálni,nem bírom ha a torkomban kotorásznak.Van nekem is kép a torkomról,nézd meg.Mi a véleményed?

[link]

2016. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aztmondta ezek nem mandulakövek hanem tüszős mandulagyulladás. Fém pálcával próbáltam de begyulladt mégjobban..néhányat sikerült kiszednem..kaptam antibiotikumot. Eltüntek szépen. Viszont most lehet én vagyok a hülye, de a te torkodon nem látok mandulakövet, de mandulát se..vagy neked ilyen sima a felszine?
2016. febr. 20. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Addig ne nyomkodd a manduláid amíg gyulladásban vannak. Javult már valamennyire.Most milyen?Mutasd.

Nekem a mandulakő,nem a mandulámba van,hanem a mandula fölötti lyukba.Nem tudom kinyomni,ki szoktam kaparni.Nem mindig van mandulakövem.Igen,az én manduláim simák,nem lyukacsosak,de a jobb oldali sokkal nagyobb mint a másik.Mutatok egy másik képet,ezen talán többet fogsz látni.Mostanában nincs mandulakövem.

[link]

2016. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!