Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek tapasztalatai...

Van valakinek tapasztalatai fogászati kuponnal történő implantátum felhelyezésről?

Figyelt kérdés
Kedvezményes kuponokkal akciósan 80-tol 120 ezerig terjedő árakat láttam, ezekben lehetnek valami rejtett költséget ? Két magándoki 140 illetve 190 ezres ajánlatot adott mindennel együtt. Kicsit elbizonytalanítanak ezek az árkülönbségek. Szívesen meghallgatok bármilyen infót vagy tapasztalatot

2016. febr. 16. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is akartam pótoltatni. Jó ötletnek tűnt a kuponos lehetőség. Biztonság kedvéért elmenetem először a szakorvosi rendelőbe. Mondtak árajánlatot az implantátumokra + egyéb kezelésre. Aztán elmenetem a kuponos helyre árajánlatot kérni és ugyanolyan műveletekre, mint amit a szakorvosiban csináltak volna meg, majdnem ugyanannyi jött ki. A másik kuponos helyen meg még több. Attól még lehet, csak én fogtam ezt ki és másnál olcsóbb volt egy szakorvosihoz képest.

Aztán sokat olvastam, hallottam az implantátumról és a tapasztalatok miatt inkább nem vállaltam el. A "csúsztatós" megoldás mellett döntöttem és egyáltalán nem bántam meg. Ha valakinek már csak implantátum lehet, akkor javaslom, több helyre menjen el érdeklődni, mielőtt kuponokat vesz, mert igen nagy árkülönbségek vannak ezen a területen.

2016. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy mi volt az az ok ami miatt nem implantátum mellet döntöttél ?
2016. febr. 16. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy mennyi embernek okoz gondot az implantátum, mert visszahúzódhat az így, mert többeknek fájdalmas lehet vele enni, és egyáltalán nincs arra garancia, hogy az illetőnek beválik-e vagy sem. Másfél évig jártam az egyik rész fogpótlása miatt egy szakrendelőbe. Ott a másfél-kettő órás várakozási idő alatt jó pár beteggel beszélgettem vagy hallottam őket beszélgetni. Nem egy beteg beszélt arról, hogy elcseszték az implantátum beültetését és emiatt vannak itt. De az orvosok azzal magyarázták, hogy a beteg szervezete ilyen és nem az orvos hibázott. Közben elmentem 11 magánfogorvoshoz árajánlatot kérni az implantátumra. Tudod, amikor az egyik orvos azt mondja, nálam érdemes megcsináltatni, mert más orvosnak nem biztos, hogy olyan tapasztalata van a beültetéseknél és könnyen elrontható valami, akkor az ember megijedhet, ha tényleg ekkora a hibalehetőség és nem 2 Ft-ba kerül, akkor visszahőkölhet az ember. Emiatt maradtam a csúsztatós megoldásban is.
2016. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De attól még neked sikerülhet, jó lehet és hátha nem lesznek rejtett költségek....
2016. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mondjuk pont ezt nem várná az ember, hogy kifizet 150-200 kilót és még szar is... A ''csúsztatós'' megoldásban a hidat érted ?
2016. febr. 17. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már lemondtam az implantátumról. Végleges megoldást sem lehetett készíttetni. Olyat nem akartam, amit naponta műfogsorrögzítővel kell rögzíteni és olyat sem, aminél mosoly közben oldalt látszik valamilyen fém alkatrész.

Van elől pár koronám, de jobbra és balra egy fogam sincs. A csúsztatós olyan lehetőség, ami kapcsolódik a koronához. Egyáltalán, soha nem kell ragasztani, éjjel is ebben alszom, csak fogmosáskor veszem ki. Igazán kemény dolgokat is lehet vele rágni, mert egyáltalán nem mozog, nem jön ki. Csak kézzel lehet kipattintani és nincs oldalt fémes alkatrész.

2016. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Híd fogakkal, igen. + külön pár korona.


Valami ilyesmi, mint a 4. kép: [link]

2016. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!