Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Vircske kérdése:

Szeretnék érdeklődni, hogy tud e valaki Budapest X. kerületben nem aranyáron, és jól dolgozó fogorvost ajánlani? (Nem mellesleg irgalmatlan fogorvosfóbiám van :/ )

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 15:45
 1/3 xp ali ***** válasza:
Én tudok 1 fogorvost (ami azt illeti 3-an vannak). Nekem anno az volt a feltételem, hogy ha közben fáj, akkor nem megyek többet. Ezt meg is mondtam neki. Ez már rég volt. Már húzott, gyökérkezelt, tömött, és még mindig oda járok. Viszont az M4 vonalán van, nem a X. kerületben. Írj rám, ha érdekel, nem akarom ide kiírni.
2016. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kökitől 800 m-re dolgozom, itt van a dokim is. Kedves, türelmes, lelkiismeretes. Nem mellesleg jó áron. Egyébként miről lenne szó? Mert ami itt 12 ezer, az pár kerülettel arrébb 25.

Ha érdekel, irhatsz.

2016. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam Nektek privátban!
2016. márc. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!