Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok egy jól dolgozó...

Tudnátok egy jól dolgozó FOGORVOST ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha tudnátok segíteni, mert egy amalgám csere után szenvedek két fogammal. Egy magánorvos annyira nagy rést csinált a két fog közé, hogy minden belemegy és feszít, és az íny is fáj. Oda már nem megyek vissza.


Nálunk mostmár az SZTK-ban is fizetni kell, szóval tényleg nem az a lényeg, hogy magán, vagy nem csak JÓ legyen.


Köszönöm szépen a segítségeteket!



2012. máj. 21. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ki tudnál utazni, Veresegyházra, ott tudnék mondani neked, egy nagyon ügyes, és nem horror árban dolgozó fogorvosnőt.
2012. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Profident fogászatot javaslom, az Astoriánál. Nagyon szépen rendbetették a fogaimat, még a mások által elrontottat is. Sajnos nem olcsó, de még így is (állítólag) középkategóriás áraik vannak.
2012. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akár privi üzibe is jöhet a veresegyházi fogorvos elérhetősége. Meglátom, hogy elmegyek-e oda. Köszi az eddigieket, de jöhet még! :)
2012. máj. 21. 10:28
 4/5 A kérdező kommentje:
esetleg a Privátdentnél konkrét orvos nevet tudnál mondani?
2012. máj. 21. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Oxygen Medical fogászat Újpesten!!

Nagyon jó,modern fogászat,én Altrichter Piroska doktornőhöz járok már évek óta(így ide is követtem:))

Kedves,hihetlenül lelkiismeretes doktornő:)

Árak tekintetében nem olcsóak,de valóban minőségi munkát végeznek!

2012. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!