Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fekvő bölcsesség fogamat...

Fekvő bölcsesség fogamat vésetni kell. Hogyan érhetem el hogy elaltassanak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell paráznod, semmit nem érzel az érzéstelenítő injekció után - ami messze nem fáj annyira, mint amit az ember előre elképzel.

Inkább az kényelmetlen, hogy sokáig tart, és nyitva kell tartani a szádat.

Az altatás pedig nem szabadít meg a műtét utáni kellemetlenségektől, már ami a duzzadást, a nehéz étkezést stb. jelenti. Ez kb. két hétig eltart még, mire számottevően javul.


Altatásban magánklinikákon szokás végezni műtétet, de tudtommal szabály, hogy nem engedhetnek haza, mert nagyon kis eséllyel felléphetnek komplikációk az altatás miatt, ezért egy éjszakáig megfigyelés alatt kell tartaniuk.


Szerintem - két ilyen műtéttel a hátam mögött - nem éri meg a plusz pénzt és a bent éjszakázást, mert maga a műtét nem fájdalmas.

2016. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a fogorvossal. Ha van rá mód, ha van altatóorvos, akkor megengedik, főleg ha ki is fizeted. Ha nincs mód rá, akkor nem altatnak.
2016. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem fáj???

Tőlem megkérdezte az a rohadt mészáros, hogy mi a munkám, kell-e beszélnem, mert lehet hogy nem fogok,mert lehet hogy szájzárat kapok.

Úgy szétverte az arcomat, mintha egy 10 menetes boxmeccsen lettem volna.

Mindenesetre előre adjad a pénzt...

2016. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezért járok ornitológiára, ott ilyen nem fordul elő
2016. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérj bódítàst! Olyasmi, mint az altatás, de igazàból nem alszol, csak olyan állapotba kerülsz, hogy te úgy érzed, mintha aludnàl, miközben mindent tudsz csinàlni, amit mondanak neked (pl. Fordítsd el a fejed.) Nem kell bent maradni utána, mehetsz haza és csak 1-2 dologra emlékszel, amikor "felébredsz".

Nekem így vették ki mind a 4-et, csak ajànlani tudom :)

2016. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 szuri érzéstelenítőt kaptam, semmit nem éreztem csak halottam ahogy recseg mikor húzza, tépi, fúrja a bölcsességfogaim :D
2016. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 szuri szentèg more
2016. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!