Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap tömtek egy nagy lyukat...

Tegnap tömtek egy nagy lyukat az egyik hátsó fogamon és evésnél fáj. Normális hogy érzékeny?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy volt a lyuk, iszonyatosan félek a fogorvostól (ráadásul harmadjára tömte mert mindig kiesett.. kezdem unni). Könyörögnöm kellett az érzéstelenítőért és utána mindenfélét a fejemhez vágott.. hogy utálja a hisztit és hogy 17 évesen hisztisebb vagyok mint hat évesen. Nem akartam mondani neki hogy kétszer kínzott meg ugyanazzal a fogammal és elkerültük volna a hisztit ha egyből beadja az injekciót (mert még akkor jeleztem hogy kérek amikor be sem ültem a székbe). Szerencsére ott volt a barátom velem aki támogatott és finoman helyre tette a doktorurat, hogy azt kéne csinálni amit kérek és nem lenne probléma. Nektek szokott fájni a fogatok tömés után? Kezdek aggódni.. na meg a félelmem is csak erősödik. Hetfőn megint megyek :(

2016. febr. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy nagyon ügyetlen fogorvos, vagy a saját magánrendelője felé terelné a pácienseket. Így persze nem megy oda senki. Feltehetően most sem csinálta meg rendesen a tömést és az mozog a fogban. Nem illeszkedik szilárdan a lyukba, evésnél mozog és a pulpaüreggel érintkező maradék "falat" evés közben mozgatja.
2016. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb gond hogy maganrendelésen voltam mert nem a körzeti orvosom :/
2016. febr. 27. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy normálisabb magándokit, ilyenhez nem mennék többször.
2016. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!