Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normalis foghuzas utan?...

Ez normalis foghuzas utan? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete kihuztak a jobb also hatosomat (bolcsessegfog miatt), ez a masodik fog amit kihuztak mar, es az elsonel nem volt ilyen. Az elso amit kihuztak az a bal also hetes volt (szinten bolcsessegfog miatt) es az masfel oraig verzett. A mostani tobb mint ket oraig verzett, es utanna napokig meg minimalisan verzett. Ma reggel eszre vettem, hogy lett mellette egy seb, hasonlit az egesi serulesre, de nem annyira faj. Ez tegnap meg nem volt ott, most mar ketto van belole, es kicsik. Ugye oblogetni nem lehet ezert fogpiszkaloval illetve azzal a fultisztito palcikaval probaltam kiszedni az etelmaradekot a lyukbol. Elozo fogamnal is ezt csinaltam, es semmi bajom nem lett tole. Ennel a fogamnal is ezt csinaltam ez alatt a het alatt es nem tortent semmi, de ma mikor megprobaltam elkezdett verezni eleg rendesen, nem fajt meg semmi. Mitoo lehet ez? Elfertozodhetett?
2016. febr. 28. 14:46
 1/2 TR75 ***** válasza:

Igen, lehet fertőzés.

Öblögess valamilyen fertőtlenítőszerrel, Corsodyl, Chlor-hexamed, Glycosept, vagy végy valamilyen fertőtlenítő tablettát, Septofortot vagy hasonlót. És nem árt, ha megmutatod a fogorvosnak is.

2016. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfertőzted, nem lett volna szabad "tisztogatnod", ha a másik oldalon eszel, akkor nemigen megy étel a sebbe. Legjobb ha visszamész az orvoshoz.
2016. febr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!