Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma rakták fel a fogszabim,...

Ma rakták fel a fogszabim, nem túlzok, ha azt mondom borzalmasan fáj, van valami tippetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Reggel felrakták, akkor abszolút nem fájt, aztán most déltől, ha hozzáér a nyelvem, akkor is annyira fáj, hogy azt hiszem sikítok. A fogorvos nagyon meghúzhatta azt a fém drótot, mert nagyon nyomja ki a fogaimata helyükről. Bevettem már 2 Algopirint, mit ajánlotok, mit csináljak?
2010. ápr. 1. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt túl kell élni. Nem szorította túlságosan meg, ezt ennyire kell, tapasztalatból mondom. Szinte mindenkinek megállás nélkül fáj az első két hétben :(
2010. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg mindenkinek nagyon fáj. Mondjuk nekem nagyon aranyos volt az orvos és alig húzta meg, ezért csak 1hétig szenvedtem :D De az egyik ismerősöm szinte 1héten át folyamatosan sírt és le akarta tépni.. nincs mit tenni az algopirinen kívül (nekem az orvos mondta hogy ha nagyon fáj vegyek be egyet) De nyugi ha túléled ezt az 1-2 hetet onnantól már nemfog fájni a húzás se
2010. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem volt, akkor kaptam rá valami zsibbasztó folyadékot, amivel az ínyemet kellett bekenni. Habár az sem sokat ért...De sztem max 2-3 nap és elmúlik. Ez sajnos ilyen. :S
2010. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, valamelyest megnyugtattatok, azt hittem ki kell bírnom ezt 2 éven keresztül(amíg fennlesz).
2010. ápr. 1. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösd fel a gatyád, minden állítás után ugyanígy fog fájni néhány napig, sőt akár 1-2 hétig, csak idővel beletörődsz majd :=). Algopyrin, esetleg Cataflam enyhíti a fájdalmat.
2010. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap kellett, hogy megszokjam. az első 1-2 hét nagyon rossz, fájt mindenem, kráteresre törte a számat, nem tudtam enni szinte semmit. Aztán egyre kevésbé fog fájni, végül majd olyan lesz, mintha ott sem lenne. Amikor állít rajta, utána is kellemetlen, de nem ennyire, és nem ilyen sokáig. Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. Ki kell bírni.
2010. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!