Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Repülés fogfájással hogyan? SOS

Repülés fogfájással hogyan? SOS

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fogam luktetni szokott, es holnap utan megyunk repulovel Amerikaba, mt tegyek hogy ne fajjon a repulon? Tancsok, otletek, ertelmes valaszokat, legyszives, nagyon fontos. Mindenkeppen el fogok menni szoval lemondani nem fogom, mit tegyek hogy ne fajjon a legnyomas valtozastol?? Be van gyulladva es luktet, be is van dagadva, szedek ra gyogyszert, nem mindig faj. Ertelmes valaszokat✈🇺🇸Koszi

2016. márc. 3. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobj be valami gyenge altatót és igyál rá egy kicsit aztán végigalszod :D
2016. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
😁az a gond h ha faj nem tudok aludni
2016. márc. 3. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Szedsz rá gyógyszert?? Milyet? Miért? Fogorvos látta?

Sajnos sokszor a légnyomás okozta dolgokra nem hatnak a fájdalomcsillapítók, főleg ha ennyire fáj.

2016. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

FOGORVOS!!!


Ez az egyik kérdésemre jött válasz:


"Hát én egy repülésről tudok mesélni.

Életem első repülése:Angliában repültem ki a páromhoz.Fogfájósan indultam el,így fájdalomcsillapítókkal kezdtem a hajnalt.Nem is volt semmi gond.A gép felszállt,szépen repültünk 2 órát,még aludtam is egy kicsit.Örültem,hogy csak "sajgott" a fogam..A gép leszálláshoz készülődött,és ahogy ereszkedett lefelé olyan iszonyatos fájdalom fogott meg,hogy azt hittem mindjárt szétrobban az állkapcsom.Annyira fájt,hogy rögtön elsírtam magam,és a stewardess hölgy rohant hozzám,mert ömlött a számból a vér.(elég kínos volt,mert jó páran bepánikoltak a leszállásnál miattam) Egészen addig amíg a gép le nem szállt,nekem végig őrjítő fájdalmam volt.(csak sírtam)

Ráadásul nem engedték,hogy csak úgy elmenejek,így bekísértek egy orvosi szobába.Nagy nehezen el tudtam mutogatni,hogy hívják ide a páromat tolmácsnak,mert egy szót sem beszélek angolul.Végül is a párom tolmácsolásával ,és a vizsgákat alapján kiderült,hogy a hátsó foggyökér alatt egy gennyes tályog volt ami már kikezdte az állkapcsomat is.Végig nagyon kedvesek voltak velem az angolok. Kaptam antibiotikumot amit 1 hétig szedni kellett.1 hét múlva amikor indultam hazafelé,már rettegtem a repüléstől.Végül is a hazaút nem volt fájdalmas,de életem első repülése meghatározó lett nekem.Soha többé nem ültem repülőgépre.Amióta én is kint élek,én minden évben csakis kocsival megyek haza.(pedig a fogaimat megcsináltattam)

38/N"


Csináltasd meg ma gyorsan, mert Amerika nagyon messze van, befogsz tojni odáig. Meg gondolom a nyaralást sem azzal kezdenéd, hogy indegen országban keressel fogdokit.

2016. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mit csinaltassam meg a fogorvossal, ha elotte kihuzzak ugy nem lehet repulore ulni, mit csinaljak😭😭😫❓❓❓❓❓❓
2016. márc. 4. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha normális a doki akkor megmenti, a lüktető fogat általában gyökérkezelik.

Lényegtelen jelen esetben hogy húzás után lennél vagy sem, gondot okoz ez a fog, a repülés pedig rontani fog rajta.

Most kiidegeli és nem is fog már fájni (ezzel a fájdalommal soron kívül is fogadnak este). Gyógytöméssel repülhetsz.

2016. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
MENJ EL FOGORVOSHOZ! Ne rontsd el ezzel a nyaralásod.
2016. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, nem volt baj, jo volt
2016. márc. 26. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Hazajöttél és elmentél fogorvoshoz vagy kint mentél el?
2016. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hazajotem es elmentem, kihuztak itthon
2016. jún. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!