Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy árban van a körzetinél és...

Egy árban van a körzetinél és magánban a fogszabályozás? 25 éves vagyok. A készüléket egyben kell fizetni? Mennyibe kerül? Esetleg van részletfizetés is? Összesen mennyibe kerül az egész?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A körzetinél általában több dolgot el tudnak számolni, pl röntgen, kontroll. A magánnál mindenért fizetni kell.

Van általában részletfizetés, de előre meg kell beszélni. Ahol a régi dokim rám akarta tukmálni (4 egészséges fogat ki akart venni) ott 250ezer lett volna.

Másik dokihoz mentem, azt mondta hogy nem is kell, ha nem akarom...

2016. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvosnál kb.200e-től a csillagos ég/fogív. A körzetit nem tudom.


Részletfizetést a legtöbb helyen lehet kérni.


Érdemes szétnézni kuponos oldalakon, én most 80e-rért tudtam venni.

Többi ktsg: 3 hetente az állítás 10e, a végén a levétel és az éjszakai 80e.

2016. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
En magan dokinal csinaltattam es reszletekben fizettem nekem 90000 volt az egesz (ez csak felso) ebbol elore elkert egy huszast amikor levette a fogamrol a lenyomatot a tobbit havonta vittem az allitattas dijaval ami 2000 ft volt
2016. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogszabályozó készülékeket úgy tudom 18 éves kor alatt támogatja az oep.
2016. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, a 90 elég barátságos, főleg így részletekben! Köszi a válaszokat!
2016. márc. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!