Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha részletben szeretném a...

Ha részletben szeretném a fogszabályzót fizetni, az körülbelül mennyi lenne havonta?

Figyelt kérdés

tudom, hogy az orvostól kellene megkérdeznem, de még nem voltam és tudni szeretném, hogy mire számítsak. elmúltam már 18, úgyhogy sajnos nem lesz olcsó mulatság.

illetve mindenhol lehet részletben fizetni?



2016. jan. 24. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm fogszabalyzoja 70.000 Ft volt. Egyszerre kellett fizetni.
2016. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a dokival tudod megbeszelni, h anyagilag mennyit tudsz vallalni havonta, tehat ha jo fej, egyenre szabott lehet
2016. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1-es: 70000? Egy ívre, nem? Magán vagy sztk? Úgy tudom, hogy részlet inkább a magánnal lehetséges.

Én egyébként olyan 1-200 ezerre simán számítok, mondjuk alsó és felső is lenne. Múltkor mesélték, hogy valaki elment sima állami orvoshoz és több, mint 400 ezer lesz majd a végére..


2-es: remélem, igazad lesz. :)

2016. jan. 24. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

kerdes, hany eves vagy

bizonyos eletkor folott mar nem ajanljak, mert behuzza a fogakat, aztan azok visszaallnak illetve tulzottan be vannak csontosodva

mig nem konzultalsz orvossal, addig felesleges ezen gondolkozni, lehet, nincs is akkora torlodasod, ami indokolna

2-es voltam

2016. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21 vagyok.

szerintem a fogorvos egyből azt fogja mondani, hogy kellene, reménykedem, hogy hamar menthető a dolog, mert most megy a mocorgás

2016. jan. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!