Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghúzás után meddig normáli...

A foghúzás után meddig normális a fájdalom?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lett kihúzva az egyik molarisom.

Nem sima húzás volt, mivel erős gyulladásban volt, hanm ki lett műtve, szóval varratok is vannak bent.

Érdekes hogy a húzás napján kellett bevennek fájdalomcsillapítót, de másnap szinte egyáltalán nem fájt. De tegnap óta elkezdett fájni. Nem komoly, felületi fájdalom (tehát gondolom, a sebből), ilyen húzó-feszítő jellegű. A seb egyébként nagyon szépen gyógyul, fogmosáskor finoman le is tisztogatom, plusz óvatosan átöblögetem corsodyllal, amióta stabil benne a rög. Szóval nem látom, hogy nagyobb gyulladásban lenne, a környéke sem csúnya.

Normális, hogy fáj még?



2016. márc. 6. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a foghúzás után, a helye kb 3 napig fàjdogált.

a bal alsó hetesem húzták ki, eléggé szuvas volt, de sima húzás volt.

kb. 2 hét múlva már gyógyult volt a seb.

2016. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2008-ban műtötték ki az egyik bölcsességfogamat, semmi panasz nem volt rá, csak javaslatra vetettem ki.

Utána 2 hónapig üvöltöttem a fájdalomtól, és még nyelni sem tudtam. A mai napig mindennap fáj, lüktet, mintha le akarna szakadni az állkapcsom. Az orvos szerint semmi baja.

2016. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2.

nekem mind a két alsót kiműtötték 2011 ill. 2012-ben, de hamar begyógyultak. Fájni nem fáj...

2016. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 3., nem értem, miért írtad ezt nekem, attól még az enyém fáj, hogy neked nem fáj, mi hasznom származik a bejegyzésedből, ezt nem értem. Eddig is tudtam, hogy van, akinek nem fájt.:)
2016. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még fáj?
2023. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!