Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kaptam gyógyszeres...

Tegnap kaptam gyógyszeres tömést a fogamba most reggel óta mégis fáj a fogam mit csináljak?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön lett kiszedve a régi tömés a fogamból mert fájt,kicsit gennyes volt nyitva volt a fogam tegnapig,megnézte az orvos és már semmi genny nem volt benne,kitisztitotta mégegyszer a fogam és adott gyógyszeres fog tömést mégis ma reggel arra keltem,hogy nagyon fáj a fogam és feszit,kocogtatásra is fáj..Nem mondott semmit arról,hogy természetes ez vagy várjak e egy két napot

.De azt se akarom,hogy baj legyen..


2016. márc. 8. 05:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Most már nem feszít,nem fáj ugy a fogam csak kocogtatásra..
2016. márc. 8. 05:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak kocogtatásra, vagy ráharapűásra fáj, akkor lehet, hogy pár nap és megnyugszik, de ha anélkül is elkezd fájni, vagy éjjel is fájni fog, akkor menj vissza az orvoshoz.
2016. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!