Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezeket a réseket meg lehet...

Ezeket a réseket meg lehet valahogy szüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon irritál, csak 18 éves vagyok és szinte már depressziós..fogszabályozó? És mitől lehet ilyen a fogam? Ínysorvadás? Vagy mi?
2016. márc. 8. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, itt a kép: [link]
2016. márc. 8. 16:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogorvos mikor látta a fogaid? Van lyukas? Előbb azt teszik rendbe aztán valszeg fogszabi. Inysorvadás 50 felettieknél gyakori nem 18 évesen.
2016. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs lyukas fogam, 4 hónaponta járok fogkőleszedésre, csak hallottam hogy ínysorvadás miatt is lehet ilyen, de amúgy nagyon gáz?:/
2016. márc. 8. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem valamikor 18-20 éves korom között kezdődött a fogínysorvadásom, de az nem így nézett ki. Nem hinném, hogy attól ilyen. Fogorvos mit mond? Inkább csak ferdén állnak, nem? Az a fogszabályzó rendbe teszi.
2016. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, attól félek hogy fogínysorvadás, voltam már fogorvosnál ezzel, azt mondta hogy így állnak a fogaim, és ez genetika, lehet fogszabályozni ha akarom..félek hogy nem használna, bár ha azt mondta hogy lehet, akkor csak használnia kéne, azt is mondta hogy örüljek hogy vannak rések a fogaim között, hát mondom jólvan..:D Szóval szerintetek ez nem ínysorvadás?
2016. márc. 8. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Inysorvadás hogy lehetne ilyen fiatalon? Mitől? Meg szerinted doki nem veszi észre?
2016. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, kis koromban volt sokszor lyukas fogam és sokszor be volt gyulladva az ínyem, de jó ideje már nagyon figyelek a fogaimra, napi 3 fogmosás, szájvíz, stb..szóval nyugodjak meg hogy nem ínysorvadás? Fogorvos is ezt mondta..félek ettől függetlenül. De amúgy a fogaim formája miatt tuti hogy jó lesz a fogszabályzó?
2016. márc. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!