Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK-s fogorvosokról vélemények?

SZTK-s fogorvosokról vélemények?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy magán fogorvoshoz járjak, és eddig akitől csak kérdeztem az ismerőseim közül, senki nem a tb által támogatott orvoshoz jár. Nekem kis gyerek koromtól fogva csak rossz élmények jutnak eszembe az összes fogdokiról. Volt egy idő, amikor egy nagyon jól képzett és lelkiismeretes, együtt érző doktornőhöz jártam. Aztán költöztünk, de most már el kéne mennem az ittenihez. Csak én fogtam ki mindig a rossz orvost (az az egy kivételével), vagy másnak is rossz véleménye van a nem magán és fizetős helyekről?
2016. márc. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Éppen ma voltam a tb-s fogászomnál, fiatal, nagyon jól képzett, kedves nő. Nem fogok fizetni azért, ami (kivételesen) jól működik a magyar egészségügyben, de az igaz, hogy ki kell fogni a jó fogászt, ha tb alapon akarsz menni. A mi szakrendelőnkben, az enyémnél tele a várólista, másokhoz pedig senki nem hajlandó menni, mert annyira nem értenek a szakmához.
2016. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magánról és ingyenesről is van jó és rossz tapasztalatom is elég vegyesen. Az egyetlen ok amiért magánhoz megyek az az, hogy egy hetesnél nem hosszabb a várólista, ami a két hónaphoz képest kicsit nem mindegy.
2016. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én SZTK-s dokihoz járok, ha elköltöznék is hozzá mennék a magánrendelésére. Precíz, alapos, kedves fiatal férfi. Sokan félnek tőle, bár nem értem miért, ő az első orvos akitől én nem félek, annyi hogy nem beszélget, csak szakmai dolgokról, nem érdekli az ember magánélete, de szerintem ez jó!

A magánrendelésekre felénk nagyon hosszú a várólista, 1-2hónap is, a dokimnál pedig 1-2hét, de volt (gyökérkezelésnél) hogy egymás utáni napokra adta az időpontot, mert simán belefért nála. Egyszer visszamentem a töméssel, hogy igazítson rajta, 10percet vártam össz-vissz,soron kívül megcsinálta, 2 perc volt. Tartja ilyesmik mellett is az időpontokat (bele van kalkulálva, mert sok beteg után tart 10perc szünetet ha nem jön senki akut gonddal), tiszteletben tartja hogy az idő az idő, elhajtotta azokat akik be akartak pofátlankodni (kijön az asszisztens és már menne is be az illető más előtt, se időpont, se semmi!!) csak hogy jaj fáj 3 napja, nagyon csúnya.. (a szomszéd doki simán beengedi őket az időpontos megvárjon...) A normálisakat, akik szólnak, hogy gond van és van még egy kis idő doki ilyenkor behívja, 1 perc alatt megnézi és kiküldi, hogy megvárja az időpontosokat (ahol felszabadul idő, voltam én is 5perces kontrollon, de félóránként vannak a betegek, ide befér). De nem egyszer küldött haza embereket, hogy ma nem fér már be, miért nem jött korábban, ráadásul nem friss a gond (rendelés végén volt ez, déltől este 9ig rendel..)


Tesóm volt már több magándokinál, fogkőleszedésen, csomót fizetett és volt hogy otthon érezte hogy itt-ott fennmaradt a fogkő.. Vagy épp lekezelő volt a doki, pedig ő is nagyon figyel a fogaira. Nehezen talált egy jót.

2016. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak az SZTK-s fogorvosi ellátást tudom megengedni magamnak. Legtöbbször kedves és lelkiismeretes fogorvost fogtam ki szerencsére.
2016. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!