Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy mozog a szájpad...

Normális, hogy mozog a szájpadlás ívem?

Figyelt kérdés

3 hónapja van fogszabályzóm és a felső fogsoromnál van egy nagyon egyszerű szájpadlás ívem, semmi bonyolult, csak a hátsó 2 fogamat, amiken a fémgyűrű is van, "köti össze". És kb 2-3 napja vettem észre, hogy a nyelvemmel előre-hátra tudom mozgatni. Ez normális?

És még azt szeretném kérdezni, hogy ez az ív mire jó, miben segít? (A fogorvosom nem mond semmit, csak kiabál velem, hogy miért kérdezek hülyeségeket)


2016. márc. 18. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

válts orvost.


Am nem tudom, hogy normális-e, nekem is mozog, de nem csinál semmi bajt, tudok vele együtt élni.

Funkcióját tekintve arra jó, hogy a két hatos fogadat feszíti szétfelé, ezáltal tágítja a fogíved.

2016. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Látom régi a kérdés, szóval feltételezem már megkaptad rá a választ. Nekem egy 3 hétig mozgott és most az egyik oldalán elengedte, és így lifeg. Nem tudod esetleg hogy ez normális-e?
2020. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!