Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy íny a fogak felett. Csúnya?

Nagy íny a fogak felett. Csúnya?

Figyelt kérdés

Nagy az ínyem a fogaim felett ha nevetek, és engem ez zavar, hogy ilyen. Amúgy a fogaim rendben vannak, fogszabályzóm is volt, de ez az íny.. :S

Szerintetek csúnya? Gondolom nem lehet ellene tenni semmit...


2010. ápr. 3. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Relatív, az összkép a fontos. Látatlanban nem lehet megmondani. Egyébként külföldi gyakorlatban létezik rá beavatkozás, ún. "gum contouring". Lehet, hogy drága magán fogászaton itthon is csinálják, de biztos nem 2Ft.
2010. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajjj,most ne haragudj meg,de öszintén megmondom,hogy nekem ez visszataszitó! Ismerek 2 csajt,akinek ilyen,és mikor nevet mindig muszáj bámulnom! :S De mindkettönek van pasija,ugyhogy ez csak az én véleményem! :)
2010. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De, lehet rajta változtatni...már ha eléggé agilis vagy.

A fogmeder csontján kell változtatni, és az új csontformát az íny is felveszi. Szájsebésztől érdeklődj a dologról.

2010. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ínykorrekcióval lehet helyretenni, bármelyik magánfogászatban megcsinálják.

Örülj, hogy csak ennyi probléma van a fogaiddal.

2010. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ismerősömnek van ínyes mosolya (gummy smile-nak is nevezik itthon is), és az egyikre azt mondom, hogy aranyos vele. De tény, hogy eddig mindenki másnál csúnyának tartottam.

Ha zavar, és megengedheted magadnak, akkor menj el egy szájsebészhez. De amúgy nem egy nagy dolog ha egyébként ápoltak a fogaid, pláne ha szabályozva is voltak.

2010. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tessék itt egy kép :

[link]

2010. ápr. 6. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Áh, ez annyira nem csúnya, nyugi. :)

Viszont az tény, hogy ínyplasztikával gyönyörű lenne a mosolyod.

2010. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!