Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Flector portól szájszárazság,...

Flector portól szájszárazság, afta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3. napja szedem a Flector Rapid granulátumot, egy nap 3-4et.

Már a 2, nap éreztem, hogy kezd érzékeny lenni az ínyem, de mára már kialakult egy afta és az ajkaimon a bőr konkrétan szakadozik le. Ezt okozhatja a Flector? Vagy a kevés folyadék bevitel? (Nehezen, de meg szoktam inni 2 l folyadékot!)



2016. márc. 24. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyenge immunrendszer is okozhatja. Miért kell szedned? A flector egyébként csak fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, tehát csak tüneti kezelést csinál, a betegséget nem gyógyítja meg.

Okozhatja a flector is ha érzékeny vagy az egyik hatóanyagára. Abba kellene hagyni és még ma felkeresni az orvosodat. Ha nincs meg a betegtájékoztató: [link]

2016. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Foghúzás miatt szedem, ha em szedném, szerintem a falat kaparnám. Megpróbálom ma délutántól egészen holnap délutánig nem bevenni, hátha...

Tudom, hogy gyulladáscsökkentő is van benne, pont ezért is írattam fel, na meg azért mert tényleg erős fájdalomcsillapító hátása van! :)

Azért (is) tettem fel a kérdést, hátha valaki más is járt már így ettől a granulátumtól.

Köszönöm a segítségedet!

2016. márc. 24. 14:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvoshoz csak holnap tudok már menni, ma délelőttös volt.
2016. márc. 24. 14:16
 4/4 A kérdező kommentje:
A sok fogmosástól vált érzékennyé az ínyem.
2016. márc. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!