Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal oldalamon mar egy ideje...

Bal oldalamon mar egy ideje amikor eszek ropog az állkapcsom, nem fáj csak ha nagyon megerőltetem. Van ismerősöm akinek ez miatt van fogszabályzója. Szerintetek nekem is fogszabályzó kellhet?

Figyelt kérdés
észrevettem hogy egyik oldalon ahol rendszeresen rágok kisebbek a fogaim (talán ez miatt mert elkophattak)..a fogaimmal úgy nagyon nincs probléma eddig nem javasoltak , viszont az ismerősömnek gyönyörű a fogsora és ameddig ezzel a problémával nem jelentkezett neki se kellett egyeltalán. válaszotokat előre is köszönöm :D

2016. márc. 24. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy fogszabályzásra lenne szükséged, de harapásemelőt is be lehetne ragasztani. Konkrét dolgot itt a neten nem fogsz hallani, mi nem tudunk belenézni a szádba, lenyomatot venni vagy röntgenezni - ehhez el kell menni egy fogorvoshoz és meg kell hallgatni az ő tanácsát. A fénykép sem túl hiteles ha nem tudod hogyan kell pozícionálni ahhoz hogy centrális okklúzióban lássuk a fogaidat.
2016. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. eddig nem volt semmi ilyen problámám kb 1-2 hónapja tarthat és csak a jobb oldalon mivel csak a bal oldalamon rágok:D
2016. márc. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!