Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1. Csutortokon voltam fogtomes...

1. Csutortokon voltam fogtomesen, azota nagyon faj a fogam mit tegyek? Jovoheten csutortokon ismet megyek fogko szedesre! -de addig megbolondulok velekb. , semmilyen gyogyszer nem hasznal. Mit csinaljak? Nektek hasznalt mar valami?

Figyelt kérdés

2.kerdesem pedig, hogy fent baloldalt a 3. fogam ez, es nem szeretnem kihuzatni mert szembetuno ha mosolygok, lehet csinalni vele valamit, hogy ne fajjon de ne is keljen kihuzni?

Bocsi, hogy ket kerdest tettem fel egy helyett de nagyon idegesit meg faj is:(( -az ekezetek miatt se haragudjatok csak telefonrol irok!:)



2016. ápr. 9. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj minél hamarabb visszamenni mert nem szabadna három nap után még ennyire fájnia.A fogra pedig egyetlen fájdalomcsillapító hatásos a Cataflam ami sajnos vény köteles.Én mindíg íratok fel a fogorvossal mert ugye sose lehet tudni.A vény nélkül kapható változatában sajnos jóval kevesebb a hatóanyag de a semminél az is jobb.
2016. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelés még szóba jöhet.Azért ha ezt sikerül is megmenteni én meggondolnám,hogy továbbra is hozzá mennyek!
2016. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1Sajnos nem tudok hamarabb menni mert iskolaorvoshoz jarok es ott idoponthoz vagyok kotve!😣 Koszonom valaszod!:)

#2 hatha a gyokerkezelos modszer hatasos lesz es meglehet menteni, es 8. osztalyos vagyok, jovore masik f.orvos lesz!:) Koszonom neked is!:)

2016. ápr. 10. 07:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ennyire fáj a foga egy kezelés után az orvos köteles soron kívül is fogadni.Egy telefont megér.Ha megkéred a szüleidet biztos odatelefonálnak.Soká lesz még csütörtök.
2016. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!