Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az fogínysorvadásra utal, ha...

Az fogínysorvadásra utal, ha a fogaim közt egyre nagyobb és egyre több a hézag?

Figyelt kérdés
El fogom veszteni a fogaimat? Visszafordítható ez a folyamat?

2016. ápr. 10. 12:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy szerintem az alsó rosszabb, csak ott nyilvánvalóan gyulladtabbnak tűnik az ínyed. Ettől még simán lehet, hogy felül tünetmentesen inognak a fogaid. Egyébként bizonyos szintű mozgathatósága minden fognak van, de azért az 1 mm az csak akkor normális, ha az ember fogai épp fogszabályzó alatt szenvednek (mint az enyém épp). Nem tudom megmondani, mitől lettek ott hézagok. Nem hiszem, hogy 15 éves korod óta akkorát nőtt volna az állkapcsod, hogy nagyobb lett a hely, és szétszéledtek a fogaid. Szerintem csináltass panorámaröntgent, hogy kiderüljön, mi zajlik odabent. Ja, és kérdezted a szénsavat: mindent csak mértékkel, és akkor nincs gáz. Én is iszok, mert finom, és mert csak.
2016. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!