Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kifog hullani a fogam 22 evesen?

Kifog hullani a fogam 22 evesen?

Figyelt kérdés
3nappal ezelott ettem egy golden almat ami elol felsertette az ijnyemet es verzett picit, tegnap erzekeny volt es propolisszal bekentem most meg nem tudom miert de valahogy ahogy a nyelvem csak ugy mozgattam hozzaertem alul kozepen az elso ket fognal levo ijnyhez ami megvolt sertve ez mozog az ijny.. Mintha a legteteje elgyengult volna.. Apam fogazatat orokoltem es fogijny sorvadasos volt.. Akkor nemsokara kihullanak a fogaim?? Mit tegyek? Menjek fogorvoshoz holnap?? meg csak 22L vagyok :'(

#fogijny #fogijny sorvadas
2016. ápr. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ennyire drasztikus a helyzet.

fogyassz C vitamint és ha tudsz menj el fogorvoshoz.

2016. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fogínysorvadás nem örökletes dolog, hanem vitamin- és rágáshiány.


Menj el fogorvoshoz

2016. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mit ragjak ? Nem eszek bebi pep kajakat, kenyerhejj,alma,mogyoro,hus,mindent eszek mint minden mas ember, vagy mi szamitana annak ami ragas ? Ragozzak sokat?
2016. ápr. 10. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:

NYERS zöldségeket.


De ettöl függetlenül menj fogorvoshoz

2016. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fogíny sorvadásod van, menj el dokihoz, valószínűleg fogkő okozza.
2016. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tud vele mit kezdeni mert orokletes azt mondta :(
2016. máj. 12. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy normális fogorvoshoz, aki nem mond ilyen értelmetlen dolgot. Örökletes fogínysorvadás NINCS!!!!!
2016. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!