Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó bölcsességfogaimnál...

Az alsó bölcsességfogaimnál kellemetlen ízt érzek folyamatosan, több éve, ezt mást is érzi? Többi lent

Figyelt kérdés
Illetve ha az ujjamat odateszem, érzem utána, hogy kellemetlen szagú is. Fogorvos már kitisztította, tasakok voltak ott, de már nincsenek. Amint tudom, a nyár folyamán igyekszem kivetetni őket. A leheletemre nem igazán volt panasz.Tapasztalatotok szerint érződik-e a leheleten, illetve ha csókolozol vkivel, akkor ő érzi-e ezt? Mert most nagyon tetszik egy lány, de sajnos nyárig nem kapok időpontot a fogorvosomhoz. A ti tapasztalatok érdekelnének főleg, hogy valakinek volt-e konkrétan ebből problémája a párjával, vagy a párjának vele. Engem kicsit aggaszt, hogy esetleg az eddigi partnereimet zavarhatta. (igen tudom, hogy már meg kellett volna csináltatnom, de egyéb dolgokat is kellett csinálni)

2016. ápr. 11. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,érzodik sajnos.Ebben a cipoben jarok en is,de nekem rossz a fog és szerintem gyulladt is,szóval nekem tuti ettol,mert faj is.Huzás a vége :(
2016. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!