Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömés a fogamból...

Kiesett a tömés a fogamból egy ideje, most kaptam ideiglenest de ha összekoccolom kicsit fáj. Gyökérkezelni kell?

Figyelt kérdés
Utóbbi napokban nyilalló fájdalmak jelentkeztek néha, de nem tartott huzamosabb ideig. Most adott egy ideiglenes tömést az orvos hogy kiderüljön vajon akkor is fáj-e ha le van fedve, viszont ha összekoccolom a fogaimat akkor érzem hogy kicsit fáj. Gyökérkezelésre gyanakszom. Vagy ez normális? Csak pár óra telt el szóval "várom" az újabb fájdalomhullámot.
2016. ápr. 13. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fáj akkor szerintem már gyökérkezelni kell. De ne aggódj, ha jó a doki semmit sem fogsz érezni belőle! :)
2016. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már elmúlt a fájdalom csak egy ici picit érzékeny néha. Nem tudom az normális-e.
2016. ápr. 16. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!