Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömés után napokkal fogérzéken...

Tömés után napokkal fogérzékenység?

Figyelt kérdés
Eleinte a fajdalomcsillapito segitett, de most rettenetesen erzekeny, egy phar tejet nem tudok meginni anelkul, hogy ne kezdene el rettenetes fajdalom gyotorni. Hetfon tomtek a fogam, tehat most 6 napos. Harapasra is erzekeny. Ez mindenkepp gyokerkezeles lesz, vagy realis es elofordul ilyesmi? Mikorra mulhat el?
2016. ápr. 9. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor valószínű gyökérkezelni kell, mielőbb menj vissza a fogorvoshoz.
2016. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell gyökér kezelni mindenki másképp éli meg a fogtömést, még is csak fúrják a fogad tehet megbolygatják valamilyen szinten, nekem most lesz egy hónapos a tömés és végre most múlt el teljesen az érzékenység.

Ha fáj önmagába akkor kell vissza menni, ha csak érzékeny és akár egy hónap múlva se múlik el akkor esetleg. Ez azért van mert valószínűleg már az utolsó pillanatba mentél és annyira mélyre kellett fúrni hogy beleért az élő idegszövetbe. Nekem rettenetes macera a gyökérkezelés én inkább kivártam és most már semmi baja a fogamnak

2016. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!