Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a Budapest...

Mi a véleményetek a Budapest Dental fogszabályozó szakorvosáról, Dr. Balogh Katalin?

Figyelt kérdés

Szimpatikus a fogászat, de nagyon bizalmatlan vagyok és nehéz a neten találtak alapján orvost választani. Ezért tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kérlek írjátok le mi a véleményetek a doktornő munkájáról.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 13. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén, roppant elégedett vagyok az egész BP dental munkájával, Mák Edina doktornővel különösen (kár, hogy júniustól elmegy :( ), viszont Balogh doktornőt nem érzem annyira friss gondolkodásúnak és naprakésznek. Hozzá járok fogszabályozásra én is ugyan (és végülis eddig elégedett vagyok), de tisztában vagyok vele, hogy az általa alkalmazott foghúzásos módszer sok esetben elkerülhető lenne, illetve nem mindig érzem azt, hogy naprakész lenne a páciensekből, konkrétan belőlem. Bár ő csak "külsős" orvos és ez látszik is. De egyébként ügyes, tapasztalt.
2016. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Már egy hónap eltelt a kérdésem óta, és végülis a doktornő mellett döntöttem. Ettől függetlenül megnyugtató olvasni a véleményed. Én még csak az elején tartok (két hét múlva kerül fel a fogszabályozóm) de eddig teljesen meg vagyok elégedve mindennel.
2016. máj. 11. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!