Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályzót érdemes...

Milyen fogszabályzót érdemes hordanom?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a fogaim szép sorban vannak, csak az első két metszőfogam kicsit kiáll.Azt hiszem, ezt hívják mély harapásnak, vagy "nyuszifognak":D

Érdekelne, hogy erre elég az éjszakai fogszabályzó, vagy állandó kellene?

Ha állandó, akkor az meddig lenne fent nagyjából, illetve mennyibe kerülnek körülbelül?

14 éves vagyok.



2016. ápr. 20. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan fogszabályozót érdemes hordanod, amilyet a fogorvosod javasol.

Egyébként ne itt kérdezz, hanem menj el hozzá. Tegyük azt, mákod van, és van itt egy fogorvos, aki pont látja ezt a kérdést, és még ideje is van válaszolni, anélkül, hogy látná, és megcsinálná az ehhez szükséges vizsgálatokat, nem fog tudni neked válaszolni...

2016. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek hozzá, csak meg szerettem volna tudni addig pár dolgot, mert nagyon érdekel.
2016. ápr. 20. 17:20
 3/6 anonim válasza:
Nekem állandó van, és nekem is van mélyharapásom. Szerintem az állandó sokkal haladósabb, kényelmesebb ( gondolom)...Én igazából szeretem, még nem fájt meg semmi...12/l
2016. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző vagyok...de nekem már nincs mélyharapásom
2016. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. nekem is állandó van, de ha meg lehet oldani éjszakaival, nehogy állandót kérj. harmadik, lehet, hogy te vagy a mázlista, én meg a peches, de nekem elég gyakran előforul, hogy véresre töri, szurkálja a számat, meg miután drótot cserélnek benne majdnem egy hétig úgy fáj, hogy alig tudok enni.

szóval kérdező fogadd el mindenképpen, amit a dokid mond, és csináltasd meg minál hamarabb, mert minél fiatalabb vagy, annál egyszerűbb.

(egyébként 21/L, fogorvostanhallgató)

2016. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, remélem elég lesz az éjszakai is, de ha nem, akkor nem.:D
2016. ápr. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!